Nokia Lumia 920 Şarj Çok Çabuk Bitiyor

Nokia Lumia 920 Şarj Çok Çabuk BitiyorNokia Lumia piyasay çıktığından beri gerek tasarımı gerek içindeki Windows 8 işletim sistemi ile kullanıcıların hayalini süslüyor. Özellikle Nokia Lumia masa dururken veya elinizdeyken çevrenin dikkatini çekebilecek kadar şık ve güzel tasarıma sahip..

Her yeni telefon gibi Nokia Lumia’da bazı sorunlar yaşatıyor. Özellikle Lumia kullanıcıları telefonun şarjının çok çabuk bittiğinden şikayet ediyorlar. Bazı kullanıcılar bu konuda şikayetçi olurlarken bazıları şarjlarının çok iyi gittiğinden neredeyse 3 gün boyunca şarja takmadıklarından bahsediyorlar.

Her telefonun farklı şekilde davranmasının temel nedeni kullanım şekilleridir. Aslında Nokia Lumia telefonların şarjları normal şartlarda yeterli ölçüdedir. Fakat yüklü uygulamalar, kullanma şekliniz veya arka planda çalışan servisler şarjınızı çabuk tüketiyor olabilir.

Tüm bunlara rağmen şarjınızın çabuk bittiğini düşünüyorsanız donanımsal bir problem olup olmadığını öğrenmek için yetkili servisler ile görüşebilirsiniz…

Yorum Yapın

Yorum Yapın

 

Önceki Yazı:HTC One V Jelly Bean
Sonraki Yazı:PSN Store Açılmıyor, Ne Zaman Açılır?